27 LG 27EB22PY-B
Формуляр за отказ
27 LG 27EB22PY-B
27 LG 27EB22PY-B
(голяма снимка)
0.00
лв.
/
0.00
запитване
Описание на 27 LG 27EB22PY-B:
LG 27EB22PY
• Panel Size27 IPS with LED backlight
• Resolution1.920 x 1.080
• Brightness250 cd/m2
• Contrast Ratio5.000.000
1 (DFC)
• Viewing Angle178° horizontal, 178° vertical
• Response Time14 ms
• ConnectorsDisplay PortDVI-D with HDCPD-SUBPC AudioUSB
• Speakers2 x 1W
• Power ConsumptionOn Mode
27 W(Typ.)Sleep Mode ≤ 0.3 WOff Mode ≤ 0.3 W
• Dimension (W x H x D)With Stand 644 x 410 x 259 mm