A4 AS-819C 5.1 SYSTEM/17W RMS
Формуляр за отказ
A4 AS-819C 5.1 SYSTEM/17W RMS
A4 AS-819C 5.1 SYSTEM/17W RMS
(голяма снимка)
0.00
лв.
/
0.00
запитване
A4 AS-819C
- Total system output
17W
- Front satellites
2W + 2W
- Surround satellites
2W + 2W
- Center satellite
2W
- Powered subwoofer
7W
- Frequency response
50Hz ~ 20KHz
- Total harmonic distortion
0.05%