ARCTIC F12 PWM rev.2 AFACO-120P2-GBA01
Формуляр за отказ
(голяма снимка)
7.22
лв.
/
3.69
запитване
Air Flow
74 CFM / 126 m³/h (@ 1,350 RPM)
Noise Level
0.3 Sone (@ 1,350 RPM)
Typical Voltage
12V DC
Start-up Voltage
6.0V DC (@ 100% PWM)
Cable Length
400mm
Motherboard
+12V DC PWM control signal 4-pin socket
Standard 120 mm fan holes