ASUS EAH5550/DI/1GD3(LP) PCI-E
Формуляр за отказ
ASUS EAH5550/DI/1GD3(LP) PCI-E
ASUS EAH5550/DI/1GD3(LP) PCI-E
(голяма снимка)
0.00
лв.
/
0.00
запитване
ASUS EAH5550/DI/1GD3(LP)
- Graphics Engine ATI Radeon HD 5550
- Bus Standard PCI Express 2.1
- Video Memory DDR3 1G
- Effective Memory Size 1024 MB
- Engine Clock 550 MHz
- Memory Clock 800 MHz ( 400 MHz DDR3 )
- Memory Interface 128-bit
- D-Sub Max Resolution 2048 x 1536
- DVI Max Resolution 2560 x 1600
- D-Sub Output
- DVI Output (DVI-I)
- HDMI Output
- HDCP Support
- Software Bundled ASUS Utilities & Driver
- Low Profile Bracket Bundled Yes ( 1 slots ) x ( 2 )
- Note Dimension
6.6" x5.42"