ASUS HD5450-SL-1GD3-BRK-V2
Формуляр за отказ
ASUS HD5450-SL-1GD3-BRK-V2
ASUS HD5450-SL-1GD3-BRK-V2
запитване
ASUS HD5450-SL-1GD3-BRK-V2
• Graphics Engine AMD Radeon HD 5450
• Bus Standard PCI Express 2.1
• Video Memory DDR3 1GB
• Engine Clock 650 MHz
• Memory Clock 900 MHz ( 450 MHz DDR2 )
• RAMDAC 400 MHz
• Memory Interface 64-bit
• Resolution DVI Max Resolution
2560x1600
• Software ASUS Utilities & Driver
• ASUS FeaturesSilent Series
• Dimensions 7 " x 5.43 " Inch17.78 x 13.79 Centimeter