C2 QUAD Q8400S/2.66/1333/BOX
Формуляр за отказ
C2 QUAD Q8400S/2.66/1333/BOX
C2 QUAD Q8400S/2.66/1333/BOX
(голяма снимка)
0.00
лв.
/
0.00
запитване
Intel® Core™2 Quad Processor Q8400S
- Socket
LGA775
- Architecture
45 nm process technology
- L2 Cache
4 MB
- Clock Speed
2.66 GHz
- Front Side Bus
Up to 1333 MHz
- Features
Thermal Design Power
65W