CHIEFTEC A-80 350W ATX2.3 80+ CTG-350-80P-BULK
Формуляр за отказ
(голяма снимка)
0.00
лв.
/
0.00
запитване
CTG-350-80P-bulk
Power
350W
ATX 12V version
2.3
Temperature sensor
no
From Factor
PS2
Ниво на шум
24.4 db
Fan
120 мм.
Размери
Захранващи конектори:
- 24 /20 Pin ATX
1 бр.
- 4Pin PIV
1 бр.
- 8Pin EPS 12V
- 6Pin PCIe
2 бр.
- SATA
4 бр.
- Molex
2 бр.
- Floppy
aktiv PFC (Power Factor Correction)
AFC (Automatic Fanspeed Control)
OVP (Over Voltage Protection)
OCP (Over Current Protection)
OTP (Over Temperature Protection)
Последно добавени продукти в категорията:
DeepCool CG580 4F WH V2 ARGB White