CHIEFTEC LIBRA LT-01B-350B8 350W
Формуляр за отказ
запитване
Form Factor Tower
Max. Mainboard Size Micro ATX
Supported Motherboards microATX
Specification Compliance ATX12V 2.3 / PS / 2
Motherboard power connectors 24 (20) pin power connector with detachable 4 pin section
Internal Bays Qty 3
Front Accessible Bays 3
Cooling System Back
80/90/120 mm fan mount x 1
Front
80/90/120 mm fan mount x 1
Max. Height of CPU cooler 140 mm
Maximum length video card 340 mm
System Cabinet Features Screwless drive bays, meshed front panel
Expansion / Connectivity
Expansion Bays 2 (total) / 2 (free) x front accessible - 13.3 cm (5.25 ")
1 (total) / 1 (free) x front accessible - 8.9 cm (3.5")
2 (total) / 2 (free) x internal - 8.9 cm (3.5 ")
1 (total) / 1 (free) x internal - 6.4 cm (2.5")
Expansion slots 4
Interfaces 2 x USB 2.0
1 x USB 3.0
1 x headphones - mini-jack
1 x microphone - mini-jack
Power Supply
Power Device Power Supply
Installed Size 1
Power Requirements AC 230V (47 - 63 Hz)
Power Provided 350 Watt
Power Supply Features Active Power Factor Correction (PFC)
Dimensions and weight
Width 18 cm
Depth 42.5 cm
Height 35.2 cm
Последно добавени продукти в категорията:
DeepCool CG580 4F WH V2 ARGB White