CORSAIR DDR4 LPX 4GB 2400MHz C14 BLACK CMK4GX4M1A2400C14
Формуляр за отказ
запитване
Warranty Limited Lifetime
Fan Included No
Heat Spreader Vengeance LPX
Memory Configuration Dual / Quad Channel
Memory Series Vengeance
Memory Type DDR4
Package Memory Format DIMM
Package Memory Pin 288
Performance Profile XMP 2.0
Memory Size 4GB Kit (1 x 4GB)
SPD Latency 15-15-15-36
SPD Speed 2133MHz
SPD Voltage 1.2V