CX-8058 400W/SILVER-BLACK
Формуляр за отказ
CX-8058 400W/SILVER-BLACK
CX-8058 400W/SILVER-BLACK
(голяма снимка)
0.00
лв.
/
0.00
запитване
KME CX-8058
- PSU
400W
- 4 bays 5.25"
- 1 bay 3.5"
- 2 internal bays 3.5"