D-LINK AP DWL-2200AP/108M POE
Формуляр за отказ
D-LINK AP DWL-2200AP/108M POE
D-LINK AP DWL-2200AP/108M POE
(голяма снимка)
0.00
лв.
/
0.00
запитване
D-LINK DWL-1750
- Standards
IEEE 802.11b Direct Sequence Spread Spectrum (DSSS)
- Frequency Range
2.4-2.497MHz ISM band
- Regulation Certifications FCC Part15
ETSI 300/328
- Data Rage & Modulation
11Mbps (CCK)
5.5Mbps (CCK)
2Mbps (DQPSK)
1Mbps (DBPSK)
- Transmit Power (excluding external antenna)
23dBm (200mW typically)
- Receiver Sensitivity < -84dBm @11Mbps
< -90dBm @2Mbps
- RF Connector
Proprietary N-type (Reverse Polarity)
- Interface
1 ports 10Base-T/100Base-TX Ethernet for WAN/LAN
UART for console
- Protocol Supported
TCP/IP
NAT/NAPT
Virtual Server (NAT inbound server)
DHCP client/server
PPPoE
Static Routing
Ethernet Bridging
- Security
64/128-bit WEP (RC4)
MAC address based access control
802.11b SSID hidden
Denial Wireless 802.11b “ANY” station
PPPoE authentication PAP/CHAP
- Firewall
Built-in NAT firewall
IP based Access Control
Denial of Service (DoS) protection
- Device Management
Web-based manager
Console (RS-232) configuration
SNMP MIB I & MIB II
- Firmware Upgrade
TFTP (Transparent FTP)
Xmodem & 1K Xmodem
- Lightning Protector Surge Current
20KA
- Power Supply (PoE)
Input
100~240V AC 50~60Hz
Output
-48V DC 0.7A
- FCC Operating Range
Up to 3.48miles (5.6Km)
- Dimensions
L = 9.57 inches (243mm)
W = 7.87 inches (200mm)
H = 3.03 inches (77mm)