DeepCool 380W Black DP-DE380-BK
Формуляр за отказ
запитване
Model DE380 BK
Type ATX 12V V2.31
Dimension 150×140×86mm (W x L x H)
Output Capacity 250W
Input Voltage 160~240V
Input Current 4A
Input Frequency Range 47~63Hz
Fan Size 120mm silent fan with PWM function
PFC Active PFC (>0.95)
Power Good Signal 100-500ms
Hold Up Time >16ms
Protection OVP / UVP / SCP / OPP / OPP
Operation Temperature 0~40°C
Regulatory CE / CB / EAC / TUV
MTBF 100,000 Hours
Последно добавени продукти в категорията:
DeepCool CG580 4F WH V2 ARGB White