DeepCool 400W 80+ APFC GP-BZ-DN400
Формуляр за отказ
запитване
Model DN400
Type ATX 12V V2.31
Dimension 150×140×86mm (W x L x H)
Output Capacity 400W
Input Voltage 230V
Input Current 4A
Input Frequency Range 47~63Hz
Fan Size 120mm
Hold Up Time >16ms
Efficiency 85% Under Typical Load
Protection OVP/UVP/SCP/OPP
Operation Temperature 0~40°C
Regulatory CE/CB/EAC/CCC
MTBF 100,000 Hours
Последно добавени продукти в категорията:
DeepCool CG580 4F WH V2 ARGB White