DeepCool 600W Bronze DP-BZ-DA600N
Формуляр за отказ
запитване
Model DP-BZ-DA600N
Type ATX 12V V2.31
Certifications 80PLUS Bronze
Dimension 150×140×86mm (W x L x H)
Output Capacity 600W
Input Voltage 100~240V
Input Current 10A
Input Frequency Range 47~63Hz
Fan Size 120mm Silent Fan
PFC Active PFC (>0.9)
Power Good Signal 100-500ms
Hold Up Time >16ms
Efficiency >85% Under Typical Load
Protection OVP / SCP / OTP/UVP/OPP
Operation Temperature 0~40°C
Regulatory CE / FCC / CCC / CB / EAC / TUV
MTBF 120,000 Hours
Последно добавени продукти в категорията:
DeepCool CG580 4F WH V2 ARGB White