EDNET IMPULSE80 2.0 SPEAKERS
Формуляр за отказ
EDNET IMPULSE80 2.0 SPEAKERS
EDNET IMPULSE80 2.0 SPEAKERS
(голяма снимка)
0.00
лв.
/
0.00
запитване
Ednet Impulse 80 2.0 speaker, 80 Watt
- Frequency response
80 - 20 000 Hz
- Speakers
2" Full cone type
- Power output
80W PMPO