EXT 500GB 2.5/SEAGATE FA GO/BK
Формуляр за отказ
EXT 500GB 2.5/SEAGATE FA GO/BK
EXT 500GB 2.5/SEAGATE FA GO/BK
(голяма снимка)
0.00
лв.
/
0.00
запитване
Seagate 2.5" FreeAgent Go Portable Drive 500 GB
- Capacity 500GB
- Dimensions 12.5 mm H x 80 mm W x 130 mm L Weight
0.16 kg
- USB 2.0
up to 480 Mb/s
- Rotational Speed
5400 RPM
- Box dimensions
177.8 mm H x 50.8 mm W x 146.1 mm L
- Box weight
0.27 kg
- Master carton dimensions
7.63 in H x 9.68 in W x 11.68 in L (196.7 mm 245.9 mm x 296.6 mm)