FOXCONN 3GTH002GTF35/FSP350GTF
Формуляр за отказ
FOXCONN 3GTH002GTF35/FSP350GTF
FOXCONN 3GTH002GTF35/FSP350GTF
(голяма снимка)
0.00
лв.
/
0.00
запитване
FOXCONN
TH002
- PSU
350W
- 4 bays 5.25"
- 2 bays 3.5"
- 4 internal bays 3.5"
- 4 USB, Audio, Mic
- Dimensions(W/H/D):
200
450mm
Последно добавени продукти в категорията:
DeepCool CG580 4F WH V2 ARGB White