FOXCONN 3GTLA-481/420W PFC
Формуляр за отказ
FOXCONN 3GTLA-481/420W PFC
FOXCONN 3GTLA-481/420W PFC
запитване
FOXCONN 3GTLA-481
- PSU
420W PFC
- 4 bays 5.25"
- 2 bays 3.5"
- 4 internal bays 3.5"
- 2 USB, Audio, Mic
- Fans
Rear 80/90 mm, optional Front 80 mm
- Dimensions(W/H/D)
180
440 mm
Последно добавени продукти в категорията:
DeepCool CG580 4F WH V2 ARGB White