G.SKILL 2x4 Ares 1866M C9 1.5 F3-1866C9D-8GAB
Формуляр за отказ
запитване
Series Ares
Memory Type DDR3
Capacity 8GB (4GBx2)
Multi-Channel Kit Dual Channel kit
Tested Speed 1866MHz
Tested Latency 9-10-9-28-2N
Error Checking Non-ECC
SPD Speed 1600MHz
SPD Voltage 1.50v
Fan lncluded No
height 33 mm / 1.30 inch