G.SKILL 2x8 Ares 1600M C9 1.5 F3-1600C9D-16GAR
Формуляр за отказ
запитване
Series Ares
Memory Type DDR3
Capacity 16GB (8GBx2)
Multi-Channel Kit Dual Channel Kit
Tested Speed 1600MHz
Tested Latency 9-9-9-24-2N
Error Checking Non-ECC
SPD Speed 1600MHz
SPD Voltage 1.50v
Fan lncluded No
height 33 mm / 1.30 inch