G.SKILL 2x8 RipjawsX 1600M C9 F3-1600C9D-16GXM
Формуляр за отказ
запитване
Series RipjawsX
Memory Type DDR3
Capacity 16GB (8GBx2)
Multi-Channel Kit Dual Channel Kit
Tested Speed 1600MHz
Tested Latency 9-9-9-24-2N
Tested Voltage 1.50v
Registered/Unbuffered Unbuffered
Error Checking Non-ECC
SPD Speed 1333MHz
SPD Voltage 1.50v
Fan lncluded No
height 40 mm / 1.58 inch