G.SKILL 2x8 RipjawsX 1866M C9 F3-1866C9D-16GXM
Формуляр за отказ
запитване
Series RipjawsX
Memory Type DDR3
Capacity 16GB (8GBx2)
Multi-Channel Kit Dual Channel Kit
Tested Speed 1866MHz
Tested Latency 9-10-9-28-2N
Error Checking Non-ECC
SPD Speed 1333MHz
SPD Voltage 1.50v
Fan lncluded No
height 40 mm / 1.58 inch