G.SKILL 2x8 TridentX 1600 C7 1.5 F3-1600C7D-16GTX
Формуляр за отказ
запитване
Series TridentX
Memory Type DDR3
Capacity 16GB (8GBx2)
Multi-Channel Kit Dual Channel Kit
Tested Speed 1600MHz
Tested Latency 7-8-8-24-2N
Tested Voltage 1.50v
Registered/Unbuffered Unbuffered
Error Checking Non-ECC
SPD Speed 1600MHz
SPD Voltage 1.50v
Fan lncluded No
height 54 mm / 2.13 inch