G.SKILL DDR4 2x8 2800 RipjawsV F4-2800C15D-16GVRB
Формуляр за отказ
запитване
Series Ripjaws V
Memory Type DDR4
Capacity 16GB (8GBx2)
Multi-Channel Kit Dual Channel Kit
Tested Speed 2800MHz
Tested Latency 15-16-16-35-2N
Tested Voltage 1.25v
Registered/Unbuffered Unbuffered
Error Checking Non-ECC
SPD Speed 2133MHz
SPD Voltage 1.20v
Fan lncluded No
Height 42 mm / 1.65 inch