INTEL PSU APP4650WPSU
Формуляр за отказ
INTEL PSU APP4650WPSU
INTEL PSU APP4650WPSU
(голяма снимка)
0.00
лв.
/
0.00
запитване
INTEL Redundant Power Supply unit APP4650WPSU
- Max. Output Power 650W
- AC Input
100-127V 10A, 200-240V 5A
- DC Output
+12V 54A, +5V 3A
Последно добавени продукти в категорията:
DeepCool CG580 4F WH V2 ARGB White