INTEL SSDSA2MH160G2R5 160G KIT
Формуляр за отказ
INTEL SSDSA2MH160G2R5 160G KIT
INTEL SSDSA2MH160G2R5 160G KIT
(голяма снимка)
0.00
лв.
/
0.00
запитване
Intel® X25-M SATA Solid-State Drive
- Capacity
160GB
- Drive Type
MLC
- Product Dimensions
2.5" drive, 9.5mm thick
(9.5mm thickness includes plastic spacer to fit snugly in most 2.5" notebook drive bays)
- Package Contents
One SSD with installation kit
3.5” desktop drive bay adapter to 2.5” SSD adapter bracket, screws, installation guide.