LG 27 Class Full HD IPS LED Monitor 27MP58VQ-P
Формуляр за отказ
запитване
Brightness (cd/m²) 250 cd/m²
Panel Type (TN, IPS) IPS
Screen Resolution 1920 × 1080
Screen Size (Inches) 27"
Aspect Ratio 16
9
Pixel Pitch (mm) 0.3114 x 0.3114
Surface Treatment Anti-Glare, 3H
Viewing Angle (°) 178°/178°
Colour Depth 16.7 Million Colours
Contrast Ratio 1000
1
Response Time (GTG) 5ms
POWER
Input 100~240Vac, 50/60Hz
Power Save/Sleep Mode(Max) 0.3W
Normal Consumption On (Typical) 29W