NZXT 140MM RED FAN RF-FZ140-R1
Формуляр за отказ
NZXT 140MM RED FAN RF-FZ140-R1
NZXT 140MM RED FAN RF-FZ140-R1
запитване
Model Number RZ-FZ140-R1 (Red LED)
Fan Air Flow 83.6 CFM
Fan Air Pressure 0.813 mm-H2O
Fan Bearing Long Life Bearing
Fan Connector 3-Pin
Mounting Holes Distance 125 x 125 mm
Fan Dimensions 140 (W) x 140 (H) x 25 (D) mm
Fan Input Power 2.52 W (3.60 W max.)
Fan Current 0.21 A (0.30 A max.)
Included Accessories 4 Screws
Fan Noise Level 24.5 dBA
Fan Speed 1000 +/- 200 R.P.M.
Fan Voltage 12 V