NZXT FZ 120mm NonLED Fan RF-FZ120-02
Формуляр за отказ
запитване
Tech Spec.
Model Number RF-FZ120-02
Fan Air Flow 59.1 CFM
Fan Air Pressure 0.71 mm-H2O
Fan Bearing Long Life Bearing
Fan Connector 3-Pin
Mounting Holes Distance 105 x 105 mm
Fan Dimensions 120 (W) x 120 (H) x 25 (D) mm
Fan Input Power 1.68 W (3.60 W max.)
Fan Current 0.14 A (0.30 A max.)
Fan Life 40,000 Hours
Included Accessories 3-Pin to 4-Pin Molex Convertor
Included Accessories 4 Screws
Fan Noise Level 26.8 dBA
Fan Speed 1200 +/- 200 R.P.M.
Fan Voltage 12 V