PSU DeepCool Quanta 750W Gold Modular GP-GD-DQ750
Формуляр за отказ
запитване
Model DQ750
Type ATX 12V V2.31 & SSI EPS 12V 2.92
Certifications 80PLUS Gold
Dimension 150×160×86mm (W x L x H)
Output Capacity 750W
Input Voltage 100~240V
Input Current 10A
Input Frequency Range 47~63Hz
Fan Size 140mm Blue LED
PFC Active PFC (>0.9)
Power Good Signal 100-500ms
Hold Up Time >16ms
Efficiency Up to 90% Under Typical Load
Protection OVP / SCP / OPP
Operation Temperature 0~40°C
Regulatory CE / FCC / CCC / CB / EAC / TUV
MTBF 120,000 Hours
Последно добавени продукти в категорията:
DeepCool CG580 4F WH V2 ARGB White