PSU FORTRON ATX-300PNR /300W
Формуляр за отказ
PSU FORTRON ATX-300PNR /300W
PSU FORTRON ATX-300PNR /300W
(голяма снимка)
0.00
лв.
/
0.00
запитване
FORTRON ATX-300PNR
- ATX Power Supply for PC 12V2.01
- PN Series
- 300W
- 120 mm fan
- Passive PFC Function
- Dimension
140 x 150 x 86 mm
Последно добавени продукти в категорията:
DeepCool CG580 4F WH V2 ARGB White