PSU FORTRON ATX-350PNF /350W
Формуляр за отказ
PSU FORTRON ATX-350PNF /350W
PSU FORTRON ATX-350PNF /350W
запитване
FORTRON ATX-350PNF
- ATX Power Supply for PC 12V2.01
- PN Series
- 350W
- 120 mm fan
- Passive PFC Function
- Dimension
140 x 150 x 86 mm
Последно добавени продукти в категорията:
DeepCool CG580 4F V2 ARGB Black