PSU FORTRON ATX-400PNF /400W
Формуляр за отказ
PSU FORTRON ATX-400PNF /400W
PSU FORTRON ATX-400PNF /400W
(голяма снимка)
0.00
лв.
/
0.00
запитване
FORTRON ATX-400PNF
• ATX Power Supply for PC 12V2.01• PN Series• 400W• 120 mm fan• Passive PFC Function• Dimension
140 x 150 x 86 mm
Последно добавени продукти в категорията:
DeepCool CG580 4F WH V2 ARGB White