PSU FORTRON FSP300-60HHN 85+
Формуляр за отказ
PSU FORTRON FSP300-60HHN 85+
PSU FORTRON FSP300-60HHN 85+
запитване
FORTRON FSP300-60HHN 85+SKU
• Model Name
FSP300-60HHN(85)• Wattage: 300W• Dimension: 140mm (L) × 150 mm (W) × 86mm (H)• Effciency: Bronze• PWOK Delay Time: 500ms > PWOK > 100ms• EMC performanceEN55022 class BEN55024EN 61000-3-2EN 61000-3-3 • Input Frequency: 47 ~ 63 Hz• Input Current: 2 Amp (maximum) at 230 Vrms/ 50 Hz.• Output Rise Time+ 3.3Vdc : 20ms Maximum+ 5Vdc : 20ms Maximum+ 12Vdc : 20ms Maximum+ 5Vsb : 20ms Maximum- 12Vdc : 20ms Maximum• Temperature RangeOperating : 10 to +40℃Storage :-20 to +80℃• HumidityOperating : 5-95% to % RH, Non-condensingStorage : 5-95% to % RH, Non-condensing
www.fsp-group.com.tw
The specification and pictures are subject to change without notice.
Последно добавени продукти в категорията:
DeepCool CG580 4F WH V2 ARGB White