PSU FORTRON FSP350-60GHN
Формуляр за отказ
PSU FORTRON FSP350-60GHN
PSU FORTRON FSP350-60GHN
запитване
FORTRON
FSP350-60GHN(85)
Low ripple & noise
- 350W
- 120 mm fan
- Active PFC Function
- Dimension
140 x 150 x 86 mm