PSU FORTRON FSP400-60APN/400W
Формуляр за отказ
PSU FORTRON FSP400-60APN/400W
PSU FORTRON FSP400-60APN/400W
(голяма снимка)
0.00
лв.
/
0.00
запитване
FORTRON FSP400-60APN
- 400W
- 120 mm fan
- Active PFC Function
- ATX rev. 2.3
- 20+4PIN MB connector
- SATA connector
Последно добавени продукти в категорията:
DeepCool CG580 4F WH V2 ARGB White