PSU FORTRON FSP400-60GLN /400W
Формуляр за отказ
PSU FORTRON FSP400-60GLN /400W
PSU FORTRON FSP400-60GLN /400W
(голяма снимка)
0.00
лв.
/
0.00
запитване
FORTRON FSP400-60GLN
- ATX Power Supply for PC 12V2.01
- Low-noise GLN Series
- 400W
- 120 mm fan
- Active PFC Function
- Dimension
140 x 150 x 86 mm
Последно добавени продукти в категорията:
DeepCool CG580 4F WH V2 ARGB White