PSU FORTRON FSP500-60APN /500W
Формуляр за отказ
PSU FORTRON FSP500-60APN /500W
PSU FORTRON FSP500-60APN /500W
запитване
FORTRON FSP500-60APN
- 500W
- 120 mm fan
- Active PFC Function
- ATX rev. 2.3
- 20+4PIN MB connector
- SATA connector
Последно добавени продукти в категорията:
Asrock CL-850G 850W 80 Plus GOLD Non Modular
DeepCool CG580 4F V2 ARGB Black