PSU FORTRON FSP500-60GHN /500W
Формуляр за отказ
PSU FORTRON FSP500-60GHN /500W
PSU FORTRON FSP500-60GHN /500W
запитване
FORTRON
FSP500-60GHN(85)
Low ripple & noise
- 500W
- 120 mm fan
- Active PFC Function
- Dimension
140 x 150 x 86 mm
www.fsp-group.com
FSP PSUs
Последно добавени продукти в категорията:
DeepCool CG580 4F WH V2 ARGB White