PSU FORTRON FSP600-50ARN 80+
Формуляр за отказ
PSU FORTRON FSP600-50ARN 80+
PSU FORTRON FSP600-50ARN 80+
запитване
FORTRON FSP600 50ARN 88+
• Total Power 600W• High Efficiency 88%• Low noise• ATX 12V v2.3• Active PFC (>0.9)• Low ripple & noise• OVP, OCP & SCP protection• Dimension Depth Width Height (mm) 140 150 86• ConnectorsMB 24pin 1CPU 4+4pin 1Sata 6Molex 2Floppy 16pin 26+2pin 2
Последно добавени продукти в категорията:
DeepCool CG580 4F WH V2 ARGB White