PSU FSP 300W FSP300-50HMN
Формуляр за отказ
PSU FSP 300W FSP300-50HMN
PSU FSP 300W FSP300-50HMN
запитване
Maximum Power
300 Watt
Maximum Power
300W
Fan size
120 mm
Type
ATX
SATA connectors quantity
3
1x 24pin
1x 6pin
1x 4pin
3x Sata power
Output 300W
Form Factor ATX PS/2
Expansion slots 120 mm
Последно добавени продукти в категорията:
DeepCool CG580 4F WH V2 ARGB White