PSU RAIDMAX 1200W 80 PLUS GOLD RX-1200AE-B
Формуляр за отказ
запитване
Няма мнения, относно продукта, оставени от клиентите!
Бъдете първия, който ще остави
коментар
за продукта.
Последно добавени продукти в категорията:
Asrock CL-850G 850W 80 Plus GOLD Non Modular
DeepCool CG580 4F V2 ARGB Black