PSU SEASONIC SS-520GB/520W/APF
Формуляр за отказ
PSU SEASONIC SS-520GB/520W/APF
PSU SEASONIC SS-520GB/520W/APF
(голяма снимка)
0.00
лв.
/
0.00
запитване
SEASONIC SS-520GB/520W/APF (S12II-520Bronze) - 80PLUS® Bronze Certified High Efficiency- Highly Reliable 105 C degree Japanese Brand Capacitor- Ample +12V Outputs- Active Power Factor Correction [99% PF Typical]- Double Forward Converter Design- Smart & Silent Fan Control [S2FC]- 12cm Ball Bearing Cooling Fan- Soft-Mount Rubber Cushions- Universal Video Card Support- All-in-One DC Cabling Design- Patented Easy Swap Connector- Universal AC Input [Full Range]- Ultra Ventilation [Honeycomb Structure]- Power Distribution+3.3V 24A and +5V 24A /130W +12V comb. 40A / 480W -12V 0.8A 9.6W +5Vsb 2.5A / 12.5W Total Power 520W - Wire ConfigurationMain Power (24P / 20P) 550mm - 1 EPS12V/ATX12V (8P / 4P) 550mm - 1 ATX12V (4P) 550mm - 0 EPS12V (8P) 550mm - 1 Peripheral (4P) - 6 SATA - 6 FDD (Y-adapter) (4P) - 2 PCI-E (6P) 570mm - 1 PCI-E (8P / 6P) 600mm - 1 - Dimensions 150
86 mmwww.seasonic.com
The specification and pictures are subject to change without notice.
Последно добавени продукти в категорията:
DeepCool CG580 4F WH V2 ARGB White