PSU SEASONIC SS-620GM2 BRONZE
Формуляр за отказ
PSU SEASONIC SS-620GM2 BRONZE
PSU SEASONIC SS-620GM2 BRONZE
запитване
SEASONIC SS-620GM2/620W/APFC (M12II Evo Edition-620Bronze)
Highly Reliable 105°C Aluminum Electrolytic Capacitors
2 Smart and Silent Fan Control [S FC]
Active Power Factor Correction [up to 99%]
Ample +12V Output
120mm Ball Bearing Cooling Fan
Multi-GPU Technology Support
Fully Modular Cables
Ultra Ventilation [Honeycomb Structure]
Gold Plated High Current Terminals
Multi-GPU Technology Support
Soft-Rubber Mounting Cushions
Universal AC Input [Full Range]
Power Distribution+3.3V 24A and +5V 24A /130W +12V comb. 48A / 576W -12V 0.8A 9.6W +5Vsb 2.5A / 12.5W Total Power 620W