RAIDMAX 120mm HD120LBL Blue LED Light
Формуляр за отказ
(голяма снимка)
2.16
лв.
/
1.10
запитване
Вентилатор
25mm
120mm
120mm
Cooling Fan(s)
Лагеруване Rifle Bearing
Номинална Скорост 1200 RPM
Въздушен поток при определена скорост 50 CFM
Номинален Ток 0.17 A
Номинално напрежение 12 V