RP-USB240A USB HUB /4PORT
Формуляр за отказ
RP-USB240A USB HUB /4PORT
RP-USB240A USB HUB /4PORT
(голяма снимка)
0.00
лв.
/
0.00
запитване
REPOTEC
RP-USB240A
USB 2.0 4 Port Silm Hub
- Chip
NEC
- Speed
480/12/1.5 Mbps
- Compliant
USB Spec. 2.0 / 1.1
- Connector
Upstream USB A Male
Downstream USB A Female x 4
- Power Mode
BUS Power/ AC Power Adapter
- Cable Length
0.3m
- Dimension
82 x 37 x 11 mm
www.repotec.com
Последно добавени продукти в категорията:
LOGITECH G29 Driving Force Racing Wheel for PS + Astro A10 WHITE 991-000486
Vention Cable USB2.0 Type-C to Type-C 5A Fast Charging 240W PD3.1 1.2m CTYBAV