Spire Case Fan 120 SP12025S1L3-CB
Формуляр за отказ
(голяма снимка)
0.00
лв.
/
0.00
запитване
Fan Dimensions 120X120X25 mm
Voltage 12V
Bearing Sleeve Bearing
Cable Length Cable 300mm
Connectors 2510-3 pin
Noise Level 21 DBA
Air Flow 65.78 CFM
Application Replace fan of cooler, Power supply fan, second case fan or other purpose
Static Pressure 1.86 mmH2O
MTBF 30000H
Operating Temperature -10~70 oC
Storage Temperature -40~70 oC
Warranty 2 years
Accessories screw 4 pcs
Packaging type Retail color box
N.W. Weight 129 g
Fan Color Black Square Fan
Fan Speed 1500 rpm
Fan Current 0.20 A
Fan Power 2.4W