Spire Silent with Controller SP12025S3H3/4-PCI
Формуляр за отказ
(голяма снимка)
0.00
лв.
/
0.00
запитване
Product Code SP12025S3H3/4-PCIspacer
Fan Dimensions 120X120X25 mm
Voltage 12V
Bearing Sleeve bearing
Connectors 3pin mainboard +/or 4pin IDE(Molex)
Noise Level 10~34 DBA
Air Flow 99.6 CFM Max.
Application Power supply fan, second case fan or other purpose
Accessories 4 pcs screw /PCI speed control
Fan Discreteness Black square ball fan + PCI Speed control
Fan Color Black frame+Blue impeller
Fan Speed 800~2400 RPM
Fan Current 0.40A
Fan Power 4.8W