XEON 3.0G/800MHZ/2MB BOX
Формуляр за отказ
XEON 3.0G/800MHZ/2MB BOX
XEON 3.0G/800MHZ/2MB BOX
(голяма снимка)
0.00
лв.
/
0.00
запитване
INTEL XEON 3.0GHz
- Architecture
90 nm process technology
- L2 Cache
2 MB
- L3 Cache
- Clock Speed
3.00 GHz
- Front Side Bus
Up to 800 MHz