XEON E3-1231V3/QUAD/3.4/8M/B0X
Формуляр за отказ
XEON E3-1231V3/QUAD/3.4/8M/B0X
XEON E3-1231V3/QUAD/3.4/8M/B0X
запитване
Brand Intel
Series E3-1200 v3
Name Xeon E3-1231V3
Model BX80646E31231V3
CPU Socket Type LGA 1150
Core Name Haswell
# of Cores Quad-Core
# of Threads 8
Operating Frequency 3.4GHz
Max Turbo Frequency 3.8GHz
L3 Cache 8MB
64-Bit Support Yes
PCI Express Revision 3.0
Thermal Design Power 80W